Miejskie Przedszkole Nr 88

40-560 Katowice, ul. Grzyśki 2

Spotkanie z czworonożnymi przyjaciółmi

11 marca "Tygryski" miały okazję uczestniczyć w Miejskiej Bibliotece w spotkaniu z czworonożnymi przyjaciółmi rasy Hasky i Malamute.                                                                                                          Podczas spotkania oprócz bezpośredniego kontaktu  z pieskami dzieci miały okazję dowiedzieć się od ich opiekuna jak wygląda opieka nad                                                                                                              nimi, co lubią jeść i jak najchętniej spędzaja czas ze swoim "Panem". Dzieci mogły również nakarmić psy smakołykami i oczywiście poprzytulać się                                                                                            do nich, co sprawiło im chyba najwięcej radości. Psy były niesamowite - cierpliwe i bardzo przyjazne. To była naprawdę fantastyczna przygoda.